fbpx

Facebook je jeden z nejvýkonějších reklamních kanálů a díky svým sofistikovaným nástrojům dokáže to, o čem si ostatní kanály mohou prozatím nechat jen zdát. Doba kterou lidé tráví v ekosystému Facebooku je enormní a stále roste. Zde se nebavíme pouze o samotném Facebook.com, ale i o dalších platformách které pod Facebook spadají jako Instagram, Whatsapp, Messanger a další.

I my jsme si samozřejmě vědomi nepsaného pravidla, že nejlépe dokáže propagovat business sám jeho majitel. Pro běžného podnikatele či společnost je však takřka nemožné se při 100% focusu na své podníkání navíc plně věnovat tak komplikovanému kanálu jako je Facebook. 

My Vám pomůžeme využít toto médium na 100%, od začátku až do konce.

 • Nastavení Business Manageru

  Pomůžeme Vám s kompletním nastavení Business manageru, vytvoření Facebook pixelu, import katalogu produktů, vytvoření custom audiencí, a dalšími věcmi potřebnými k tomu, aby Vaše startovní pozice byla co nejideálnější.

 • Zahřátí Facebook pixelu

  Vysvětíme Vám jak pracovat s Pixelem, jak z tohoto geniálního nástroje vyždímat celý jeho potenciál, a navrhneme strategii úvodních kampaní pro jeho správný rozjezd, který je Alfou a Omegou veškerých budoucích CPC a CTR.

 • Analýza konkurence a publik

  Podíváme se na to, jak si na Facebooku vede Vaše konkurence a provedeme analýzu Vašeho cílového publika. Tato část je nezbytným minimem pro správný start bez nutnosti fungovat pokus/omyl.

 • Nastavení kampaní a A/B testing

  Dle analýzy Vám navrhneme vhodné kampaně, které Vám budou fungovat. Vše s ohledem na Vaši strategii a také na to, aby Vám Facebook fungoval z dlouhodobého hlediska co nejlépe.

 • Optimalizace

  O kampaně se Vám budeme starat, vyhodnocovat jejich průběh a provádět real time optimalizaci. Kampaně na Facebook vyžadují setrvalou péči, díky které předejdete vysokým útratám a poklesu výkonu.

 • Vyhodnocení

  Kampaně vyhodnotíme dle zvlonených cílů a požadavků.

V čem Vám Facebook marketing pomůže

Noví zákazníci

Díky velmi rozmanitým možnostem cílení přilákáte na web ty správné lidi. Konverzní poměr se tak zvyšuje a cena za nákup je nižší.

Budování značky

Obrovský dosah za velmi nízké náklady. Vytvořte ze své značky pojem, který lidé budou znát a budou o něm mluvit.

Propagace stránky

Přilákejte na svou Facebookovou stránku nové lidi. Můžete s nimi pak komunikovat napřímo a bez dalších nákladů nma jejich oslovení.

Přímý prodej

Propagujte své produkty setříděné do katalogů přímo Vašemu cílovému publiku. Najděte svůj winning product a sledujte jak se tržby zvyšují.

Propagace Blogu

Píšete paralélně se svým businessem také blog? Sdělte to lidem a přilákejte je ke čtení svého obsahu. Od fanoušků k zákazníkům je jen krátká cesta.

Remarketing

Dostaňte z návštěvníků svého webu maximum a pracujte s nimi dlouhodobě. Remarketingové kampaně patří k těm nejvýkonějším.

Nezávazná poptávka