V auditu Vám pomůžeme odhalit to, co snižuje konverzní poměr Vašeho e-shopu a brání

Vám v růstu

Nebojte se konstruktivní kritiky.

Projdeme Váš obchod všemi směry tak, jak postupuje sám zákazník. Během toho budeme komentovat případné nedostatky, nepřehledné, či zbytečné prvky obchodu, a vše co by mohlo případně bránit zákazníkovy na cestě k samotnému nákupu.

Kdo jsme?

Jsme tým lidí napříč různými e-commerce obory, kteří se dali dohromady aby předávali dál své know-how. Sami provozujeme několik e-shopů s milionovými obraty, a nasbírané zkušenosti teď pokorně nabízíme vám, našim kolegům. Na výsledky naší práce jsme hrdí, nevěšíme jí však na internet k nahlédnutí. O případné případovky či statistiky a data se rádi podělíme po vzájemném zkontaktování.

Co umíme?

Umíme zkrátka budovat a provozovat úspěšné e-shopy. Poslední dva z našich obchodů jsme dostali již druhý měsíc provozu na milionový obrat. Každý den řešíme věci jako marketing, expedici, zákaznickou podporu, strategie, a také strasti a slasti běžného provozu našich e-shopových dětí. Naše znalosti jsou opřené o praktické zkušenosti, a můžeme vám tedy slíbit, že pokud máte v obchodě cokoliv, co by mohlo dělat problémy, my to najdeme a pomůžeme vám s nápravou.

Co získáte?

  • Upřímně Vám ukážeme nedostatky vašeho e-shopu.
  • Poradíme Vám čemu se vyvarovat, nebo na co se naopak zaměřit.
  • Navrhneme Vám řešení pro zlepšení.
  • Nalezené nedostatky Vám pak buď vyřešíme my, nebo doporučíme profesionály kteří Vám pomohou.

Cena auditu je 1890,- včetně DPH

Běžíte na Shoptetu?

Tak to pro Vás máme skvělou zprávu! V rámci promo akce a našeho partnerství si můžete audit objednat jen za

1490,- včetně DPH

Spokojení zákazníci

"Zajímalo mě, jak můj e-shop vnímá zákazník, nebo kdokoliv na "druhé straně". Dozvědel jsem se pár nehezkých informací, které mi však poskytly střízlivý pohled na věc, a já mohl posunout svůj shop zase o kus dál."
Fashionweeks.cz
Martin Máka
FashionWeeks.cz
"After using and thorough testing of 2 days, all I can say is, this plugin is simply awesome, and above standards of other free Page Builders. Try it and you'll love it!"
Paras Shah
Designer
"After using and thorough testing of 2 days, all I can say is, this plugin is simply awesome, and above standards of other free Page Builders. Try it and you'll love it!"
Ronald Neely
Designer
"After using and thorough testing of 2 days, all I can say is, this plugin is simply awesome, and above standards of other free Page Builders. Try it and you'll love it!"
Paras Shah
Designer

Máte zájem?

Audit Copy

Nejčastější dotazy

Jak to probíhá?

Vyplníte kontakní formulář, my Vám zavoláme a po potvrzení se pustíme do práce. Z auditu pak obdržíte 15-20 minutové first-person-view video a základní konzultaci.

Co když nebudu spokojen?

To se nám ještě nestalo. Vždy je na čem pracovat a nic není perfektní. Pokud tato situace ale nastane, vrátíme vám 50% zaplacené částky.

Kdy dostanu video?

Zpravidla do 2 dnů od objednání. Pokud víme, že bude dodání delší, budete to určitě vědět předem. Snažíme se dodání nijak neprotahovat, tak abyste mohli co nejdříve začít s vylepšováním Vašeho obchodu.

Mohu někde vidět ukázku?

Z reálných auditů bohužel ne, jelikož samotná videa jsou majetkem našich zákazníků. Proces Vám však můžeme demonstrovat na našich testovacích obchodech, napište nám.

Uvidí to někdo další?

Určitě ne, hotovou práci odešleme pouze Vám. Na diskrétnosti našich klientů nám velmi záleží, pokud tedy sami nebudete toužit po tom, abychom Vás dali do referencí 🙂

Vystavujete fakturu?

Samozřejmě. Audit si můžete dát bez problému do nákladů. Naše cena je s DPH a je konečná.

Lucky Vibes s.r.o.
IČ: 07084226

Lupáčova 891/7
130 00 Praha 3

Telefon
+420 721 859 909

Email
info@luckyvibes.org

Fakturační adresa: Lucky Vibes s.r.o., Lupáčova 891/7, Praha 3, 130 00
IČ: 07084226 DIČ: CZ07084226 | Datová schránka: 5wc2b6
Bankovní spojení: 115-7411830297/0100 / IBAN: CZ8101000001157411830297 / BIC: KOMBCZPPXXX